Мені зараз 16. Це відбулося рік тому. З Кариною я познайомився на курсах російської мови. Чесно скажу, що я відразу був вражений її красотой.Стройная брюнетка з виразним бюстом і проникливим поглядом.  Я відвідував курси, мені не хотілося їх пропускати. Незабаром ми обмінялися мобільними номерами. Писали один одному "СМСки". Спочатку все починалося з 'як справи, що сьогодні робила?', Але потім ми перейшли на більш інтимні розмови.  І ось як те раз, влітку, коли батьки поїхали до гостей на дачу, я вирішив покликати Карину додому, сексу тоді і в думках НЕ було. Було 2:00 дня, раптом пролунав дзвінок у двері, я відкрив і був ошелешив: переді мною стояла вона. Карина була одягнена в білий топік, під яким було видно червоний ліфчик, коротку джинсову міні-юбку.Волоси її були розпущені, очі чітко обведені тушшю. Вона увійшла, повісила сумку на вішалку і запитала мене, чи може вона прийняти душ. Звичайно я сказав: "так", і вона обдарувавши мене своїм чарівним, пекучим поглядом, зачинила за собою двері ванної.  Я почув шум душа, голи дивчата по 18 рокив.  Тим часом я сидів на кухні, чекаючи її. Минуло хвилин 10.Я почув її ангельський голос: вона попросила мене дати їй рушник. Дійсно рушників у ванній не було, всі були випрані і вивешани на балкон. Я побіг на болкон, взяв ролотенце і зайшов у ванну: речі лежали на підлозі, шторка ванні була повністю відкрита і ... вона як богиня стояла у ванній, посміхаючись і пронизуючи мене своїми карими очима. Я було намагався відвернутися, але вона схопила мене за руку, я запитливо на неї подивився.

Теги: голи дивчата, 18 рокив